Zjistěte, který investiční profil odpovídá vašemu přístupu k riziku. Vyhodnocení je v investičním dotazníku hned v prvním kroku registrace.

Budoucnost?

Udělejte si vlastní!

Na budoucnost nestačí spořit. Peníze je potřeba zhodnocovat. S Fondee můžete snadno a přehledně zhodnocovat své uspořené peníze.

Co je Fondee?

Chcete zhodnocovat své volné peníze v akciích a dluhopisech? Můžete si vybrat ze 7 modelových portfolií, která sdružují akcie a dluhopisy různého zaměření. Fondee vám zprostředkuje účet u brokera, vyberete si svůj model a všechny příkazy a udržování portfolia zařídíme my.


Chci se dozvědět více

Vaše úspory
>

>
Roční zhodnocení portfolia je počítáno z hrubých výnosů podkladových indexů jednotlivých ETF za období 2010 - 2019 v českých korunách.

Historický výnos
%
za rok

Jednoduše

Účet vám založíme online a za pár minut, takže můžete ihned investovat. Vše si pak řídíte sami přes web nebo mobil.

Chytře

Krátký dotazník vám napoví, jací jste investoři. Máme připravené produkty pro rozvážné i odvážné. A když je to potřeba, umíme portfolio šikovně rebalancovat.

Bezpečně

Zatímco my se staráme o vaše peníze, Česká národní banka dohlíží na nás. Vaše investice jsou u profesionálního obchodníka s cennými papíry, kterého využívají tisíce dalších klientů.

Bez hvězdiček*

Potřebujete investování přerušit nebo zrušit, třeba kvůli nečekaným výdajům? Své investice můžete prodat a prostředky do dvou týdnů vybrat. Žádné hvězdičky, žádné výjimky. *Opravdu.

Fondee v médiích

Investování jsem nikdy neřešila. Nepřišlo mi, že to stojí za tu námahu. S Fondee to ale šlo rychle. Nikam jsem nemusela chodit a teď mám peníze někde, kde se zhodnocují.

Lucie

gastro publicistka, spoluzakladatelka Družstva

Fondee stojí na jednoduchém a funkčním konceptu. A to se mi právě líbí. Vyberu si modelové portfolio, a pak už jenom sleduju, jak se mým penězům daří.

Marie

ředitelka největšího slevového portálu v Česku

Proč investuju přes Fondee? Protože je to rychlé, snadné a peníze mi vydělávají, aniž bych se o ně musel starat. Můžu si je kdykoli vybrat, když si potřebuju něco koupit, nebo je tam zase vložit, když dostanu bonusy.

Pavel

vedoucí MCR Operations týmu v mezinárodní pojišťovně

Investujte s námi!

Zaregistrujte se a začněte ještě dnes.

Chci Investovat