Zjistěte, který investiční profil odpovídá vašemu přístupu k riziku. Vyhodnocení je v investičním dotazníku hned v prvním kroku registrace.

Budoucnost?

Udělejte si vlastní!

Na budoucnost nestačí spořit. Peníze je potřeba zhodnocovat. S Fondee můžete snadno a přehledně zhodnocovat své uspořené peníze.

Co je Fondee?

Chcete zhodnocovat své volné peníze v akciích a dluhopisech? Můžete si vybrat ze 7 modelových portfolií, která sdružují akcie a dluhopisy různého zaměření. Fondee vám zprostředkuje účet u brokera, vyberete si svůj model a všechny příkazy a udržování portfolia zařídíme my.


Chci se dozvědět více

Vaše úspory
>

>
Roční zhodnocení portfolia je počítáno z hrubých výnosů podkladových indexů jednotlivých ETF za období 2010 - 2020 v českých korunách.

Historický výnos
%
za rok

Jednoduše

Účet vám založíme online a za pár minut, takže můžete ihned investovat. Vše si pak řídíte sami přes web nebo mobil.

Chytře

Krátký dotazník vám napoví, jací jste investoři. Máme připravené produkty pro rozvážné i odvážné. A když je to potřeba, umíme portfolio šikovně rebalancovat.

Bezpečně

Zatímco my se staráme o vaše peníze, Česká národní banka dohlíží na nás. Vaše investice jsou u profesionálního obchodníka s cennými papíry, kterého využívají tisíce dalších klientů.

Bez hvězdiček*

Potřebujete investování přerušit nebo zrušit, třeba kvůli nečekaným výdajům? Své investice můžete prodat a prostředky během několika dnů vybrat. Žádné hvězdičky, žádné výjimky. *Opravdu.

Fondee získalo důvěru J&T Banky a její podporu ve formě investice a předání zkušeností z oblasti financí. Jsme rádi, že za sebou máme silnou finanční skupinu. Investice pomůže Fondee zapracovat na dlouho plánovaných vylepšeních a rozšířeních platformy.

Děkujeme!

Fondee v médiích

CzechCrunch

Rozhovor s Evou

PŘEČÍST ČLÁNEK
Kurzy

Rozhovor s Honzou

PŘEČÍST ČLÁNEK
E15

Data z našeho výzkumu k obavám Čechů z pandemie

PŘEČÍST ČLÁNEK
Roklen24

Data z našeho výzkumu: spoření na důchod

PŘEČÍST ČLÁNEK
Novinky

Data z našeho výzkumu: Češi nevěří v důchod

PŘEČÍST ČLÁNEK
SeznamZpravy

O investici od J&T banky

PŘEČÍST ČLÁNEK
CzechCrunch

Honzův komentář k finančnímu poradenství

PŘEČÍST ČLÁNEK
Forbes

Rozhovor s Honzou a Evou o investování s Fondee

PŘEČÍST ČLÁNEK
FintechCowboys

Představení Fondee a plány do budoucna

PŘEČÍST ČLÁNEK

Fondee stojí na jednoduchém a funkčním konceptu. A to se mi právě líbí. Vyberu si modelové portfolio, a pak už jenom sleduju, jak se mým penězům daří.

Marie

ředitelka největšího slevového portálu v Česku

Investujte s námi!

Zaregistrujte se a začněte ještě dnes.

Chci Investovat